Upper East Side 4675000TL

Mükemmel bir alakası var. Manhattan’ın kalbinde yer alan bu tam hizmet, beyaz eldivenli apartman dairesinde özel açık alana sahip tek yatak odalı bu daire. Bu tertemiz korunmuş tek yatak odalı ev, 16. katın güneydoğu köşesinde yer almaktadır. 1.153 +/- feet kare iç yaşam alanı ve Park Avenue’ye bakan 477 m² büyüklüğünde bir wrapround terasa sahip olan bu özenle yenilenmiş ev, yalnızca “anahtar teslimi” terimini tanımlayan en yüksek kalitede fikstür, donanım ve bitiş sunuyor. ”

Girişte, dairenin fuayesi evin zarif yaşama ve yemek mekanına sorunsuz bir şekilde geçiyor. Özel rift meşe paneli ve dolap, meşe boynuzu zeminleri ve 9 ayak, 5 inç yüksek kanepeli tavan sunan bu alan, hem geniş ölçekli eğlenceli ve samimi buluşmalar için mükemmel. Miele’den Viking’e kadar paslanmaz çelik aletleri bulunan yeni son teknoloji mutfak, yaşam ve yemek alanlarına açıktır. Eğlence alanlarına bitişik olan, süslü özel terasınız – tamamen dikildiğiniz ve sulanan, park caddesine bakan arkadaşlarınızla rahatlamak veya arkadaşlarınızı vahşileştirmek için cennet gibi bir mekan.

Koridorunun sonundaki krem ​​rengi cilalı duvarlar, ikisi walk-in olan üç geniş dolap ve derin derin küvete sahip geniş mermer banyosu, ayrı duş ve çift makyajı sunan özel ana süittir. Ayrıca yeni havalandırmalı Bosch yıkayıcı / kurutucu ve geniş ceket ve büro dolapları ile tamamen yeni bir toz odası bulunmaktadır ve bu sayede iyi muhafaza edilen bir saklama alanı bulunmaktadır.

502 Park Avenue, Midtown ve Upper East Side kavşağında yer alan evcil hayvan dostu, tam hizmetli beyaz eldivenli bir apartman dairesidir. Olanaklar arasında 24 saat kapı görevlisi, konsiyerj ve personel, yakınlardaki tesis dışındaki otoparka erişim sağlayan vale hizmetleri ve son teknoloji sağlık ve fitness merkezi bulunmaktadır.